Tienacia technika

horizontálne hliníkové žalúzie, vertikálne žalúzie, vertikálne strapcové žalúzie, textilné roletky, plastové aj hliníkové vonkajšie rolety a siete proti hmyzu na okná aj dvere.

plastum plastove okna

V priebehu niekoľkých rokov dochádzalo k zmenám v modernizácií okien, menili sa trendy v bývaní, a zároveň aj požiadavky na tieniacu techniku. V súčasnosti je tieniaca technika neodmysliteľným a nepostrádateľným doplnkom každého okna, pričom najväčší podiel na trhu predstavujú práve horizontálne hliníkové žalúzie.

Žalúzie

Najrozšírenejším produktov sú horizontálne hliníkové žalúzie, ktoré ponúkame v 33 farbách, v rôznych prevedeniach.Sú vyhľadávané nielen pre estetický design, ale predovšetkým pre dlhú životnosť a výhodnú cenu. Novinkou je päť dezénov v imitácii dreva.Prednosťou hliníkových žalúzií je farebná stálosť, ľahká údržba a dlhá životnosť.

Protihmyzové sieťky:

Sú najefektívnejšou ochranou pred dotieravým hmyzom do Vášho obydlia. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť- poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Aj napriek tomu, že u výrobkov sietí proti hmyzu ide hlavne o funkciu ochrany, nezanedbávame pritom dizajn hlinikového profilu. V ponuke je 6 typov pevných sietí, z toho je jedna rolovacia, 3 typy sieťových dverí. Vďaka širokej ponuke rôznych typov okenných, dverových sietí a farebnej rôznorodosti, nájdete tú správnu sieť pre Vaše okno.

Galéria

farebna schema farebna schema farebna schema farebna schema